ART / Oil paintings / Oil painting 12167111
nr 1216 7111
OIL PAINTING
unidentified artist. Motiv från Bredör. Oil on panel, signerad A Palm -50. Oil on panel, 51x60 cm,
Oidentifierad konstnär. Motiv från Bredör. Olja på pannå, signerad A Palm -50. Olja på pannå, 51x60 cm
600
SEK 100
Monday November 12 2018
at 19:57:29
10/11 03:19:17